align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 15. krog 13.05.17
   TEKMA: Bled - SIJ Acroni Jesenice 0 : 17 (0 : 8)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Ambrožič Timotej (V) 01.08.00
  2  Cvetko Klemen 08.11.01
  3  Komar Erik 26.11.01
  4  Čebašek Ambrož 20.04.03
  5  Šimnic Tevž 16.01.00
  6  Mežnarec Mitja 03.01.00
  7  Šmigoc Marko 03.05.01
  8  Bratuž Amadej 25.05.00
  9  Sušić Anan 19.08.03
  10  Marković Gavro (K) 16.01.00
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  4  Kurbegović Almedin 28.01.00
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  7  Džafić Din 01.07.01
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Talić Armin (K) 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  12  Lukić Uroš (V) 21.03.01
  17  Baxhaku Astrit 27.05.00
  19  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  20  Basta Uroš 28.02.00
  Rezervni igralci
  13  Justin Rok 13.10.03
  Rezervni igralci
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  5  Pižuk Saša 29.05.00
  14  Pajaziti Florentin 04.09.00
  15  Biščević Alan 08.03.01
  18  Ambrožič Nik 18.05.01
   TRENER
   Bled
   Pušič Drago
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Bajrić Amar (4')
   0 : 2 7 - Džafić Din (6')
   0 : 3 7 - Džafić Din (11')
   0 : 4 19 - Khodakhah Benjamin (21')
   0 : 5 17 - Baxhaku Astrit (30')
   0 : 6 20 - Basta Uroš (31')
   0 : 7 11 - Bajrić Amar (34')
   0 : 8 7 - Džafić Din (39')
   0 : 9 10 - Talić Armin (44')
   0 : 10 11 - Bajrić Amar (47')
   0 : 11 7 - Džafić Din (51')
   0 : 12 7 - Džafić Din (58')
   0 : 13 9 - Krupić Amar (74')
   0 : 14 9 - Krupić Amar (75')
   0 : 15 10 - Talić Armin (76')
   0 : 16 7 - Džafić Din (77')
   0 : 17 20 - Basta Uroš (79')
   OPOMINJANI
   Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Bled
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Pižuk Saša
       17 - Baxhaku Astrit
  41'     18 - Ambrožič Nik
       19 - Khodakhah Benjamin
  47'     15 - Biščević Alan
       6 - Bavrlić Bojan
  47'     14 - Pajaziti Florentin
       2 - Talić Benjamin
  56'     1 - Kovač Dejan
       12 - Lukić Uroš
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan