align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 17. krog 27.05.17
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: LESCE - NA ŽAGI    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Šolar Matic (V) 13.04.01
  4  Stare Lenart 13.01.01
  5  Mitrić Stefan (K) 18.12.01
  7  Lap Aljoša 14.08.00
  8  Lavtar Gašper 23.02.01
  9  Veseli Bekim 22.11.00
  14  Čebašek Rok 15.10.01
  15  Cvikl Miha 15.05.01
  16  Rebec Jan 03.07.00
  17  Močnik Jan 22.07.02
  21  Gorzeti Jan 27.07.01
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  4  Baxhaku Astrit 27.05.00
  6  Bavrlić Bojan 18.01.00
  7  Džafić Din 01.07.01
  8  Kaker Anže 15.11.00
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Talić Armin (K) 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  14  Talić Eldar 24.09.01
  20  Basta Uroš 28.02.00
  Rezervni igralci
  3  Rihtar Grega 09.03.02
  6  Ćehić Eldar 18.02.00
  10  Kasapović Ken 04.12.02
  11  Gorzeti Žan 27.07.01
  12  Ćehić Elmar (V) 18.02.00
  13  Rotar Martin 31.08.01
  19  Kolenc Miha 21.02.02
  Rezervni igralci
  3  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  5  Pižuk Saša 29.05.00
  15  Biščević Alan 08.03.01
  18  Bikovski Filip 06.11.00
   TRENER
   Šobec Lesce
   Taneski Bojan
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Veseli Bekim (18')
   2 : 1 7 - Lap Aljoša (46')
   3 : 1 8 - Lavtar Gašper (56')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 8 - Kaker Anže (35')
   3 : 2 7 - Džafić Din (65')
   3 : 3 9 - Krupić Amar (79')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    4 - Stare Lenart (11')
    7 - Lap Aljoša (46')
    8 - Lavtar Gašper (73')
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Basta Uroš (13')
    10 - Talić Armin (54')
    9 - Krupić Amar (80')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Basta Uroš (20')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     10 - Kasapović Ken
       15 - Cvikl Miha
  53'     11 - Gorzeti Žan
       21 - Gorzeti Jan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     15 - Biščević Alan
       14 - Talić Eldar
  55'     18 - Bikovski Filip
       4 - Baxhaku Astrit
  70'     3 - Khodakhah Benjamin
       8 - Kaker Anže
  80'     5 - Pižuk Saša
       9 - Krupić Amar
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan