align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 1. krog 03.09.16
   TEKMA: Jesenice - Zarica Kranj 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Antolič Jean
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Lukić Uroš (V) 21.03.01
  2  Talić Benjamin (K) 24.09.01
  4  Petrović Patrik 29.05.01
  7  Džafić Din 01.07.01
  8  Ambrožič Nik 18.05.01
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Talić Armin 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Biščević Alan 08.03.01
  17  Bikovski Filip 06.11.00
   Zarica Kranj
Priimek in ime Rojen
  0  Drakslar Miha (V) 26.11.01
  3  Dizdarević Jan 18.03.00
  5  Jaklič Kristjan 07.08.02
  6  Lenarčič Emil 18.07.01
  7  Zabavnik Marc 21.05.00
  8  Sanković Luka 27.05.00
  10  Samardžić Benjamin 31.05.01
  11  Bukovec Matic 27.03.01
  13  Trolli Sherif (K) 03.10.00
  14  Fajfar Jaka 16.06.01
  17  Klemenc Jan 01.05.01
  Rezervni igralci
  6  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  18  Kovač Dejan 09.07.01
  19  Klarić Mateo 06.04.02
  Rezervni igralci
  4  Potočnik Žan 03.06.00
  9  Tarle Kristian 27.10.00
  22  Pahulje Erazem (V) 09.07.00
   TRENER
   Jesenice
   Railić Darjo
   Zarica Kranj
   Peternelj Robert
   STRELCI
   Jesenice
   1 : 0 8 - Ambrožič Nik (42')
   2 : 1 6 - Khodakhah Benjamin (79')
   Zarica Kranj
   1 : 1 7 - Zabavnik Marc (48')
   OPOMINJANI
   Jesenice
   Zarica Kranj
    7 - Zabavnik Marc (37')
    10 - Samardžić Benjamin (65')
   IZKLJUČENI
   Jesenice
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  65'     6 - Khodakhah Benjamin
       7 - Džafić Din
  65'     19 - Klarić Mateo
       17 - Bikovski Filip
  72'     18 - Kovač Dejan
       4 - Petrović Patrik
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  19'     9 - Tarle Kristian
       6 - Lenarčič Emil
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan