align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 10.09.16
   TEKMA: Britof - Šobec Lesce 6 : 2 (5 : 2)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Gerkman Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Čolić David (V) 31.05.00
  2  Maček Mitja (K) 22.10.00
  3  Perhavc Rok 12.06.01
  4  Perpar Zupan Nik 05.03.01
  5  Eržen Tjaž 19.10.01
  6  Lebar Maks 12.06.01
  7  Šenk Miha 04.06.00
  8  Ademaj Jahir 13.08.00
  9  Stevanovič Gal 12.07.00
  10  Ziherl Lovro 01.03.01
  11  Novak Jaka 04.01.00
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Ćehić Elmar (V) 18.02.00
  2  Rotar Martin 31.08.01
  4  Stare Lenart 13.01.01
  5  Mitrić Stefan 18.12.01
  7  Lavtar Gašper 23.02.01
  8  Čebašek Rok 15.10.01
  9  Veseli Bekim 22.11.00
  10  Jovanović Damjan (K) 29.06.01
  15  Cvikl Miha 15.05.01
  16  Rebec Jan 03.07.00
  17  Ćehić Eldar 18.02.00
  Rezervni igralci
  12  Šenk Kristjan (V) 27.04.01
  13  Naglič David 24.05.00
  14  Arvaj Martin 23.02.01
  15  Thaler Matevž 20.03.01
  16  Andonov Sandro 14.07.01
  17  Marković Robert 24.08.01
  18  Perko Filip 08.12.01
  Rezervni igralci
  11  Kramar Mark 20.04.00
  12  Šolar Matic (V) 13.04.01
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   Šobec Lesce
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 10 - Ziherl Lovro (10')
   2 : 0 8 - Ademaj Jahir (14')
   3 : 0 9 - Stevanovič Gal (16') 11m
   4 : 2 8 - Ademaj Jahir (30')
   5 : 2 9 - Stevanovič Gal (40')
   6 : 2 9 - Stevanovič Gal (61')
   Šobec Lesce
   3 : 1 10 - Jovanović Damjan (23')
   3 : 2 9 - Veseli Bekim (28')
   OPOMINJANI
   Britof
    3 - Perhavc Rok (22')
    15 - Thaler Matevž (74')
   Šobec Lesce
    5 - Mitrić Stefan (10')
    16 - Rebec Jan (47')
    7 - Lavtar Gašper (52')
    11 - Kramar Mark (60')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  52'     16 - Andonov Sandro
       11 - Novak Jaka
  62'     15 - Thaler Matevž
       10 - Ziherl Lovro
  64'     17 - Marković Robert
       5 - Eržen Tjaž
  70'     18 - Perko Filip
       8 - Ademaj Jahir
  70'     14 - Arvaj Martin
       4 - Perpar Zupan Nik
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Šolar Matic
       1 - Ćehić Elmar
  41'     11 - Kramar Mark
       15 - Cvikl Miha
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan