align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 4. krog 23.09.16
   TEKMA: Britof - Visoko - Preddvor 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Česen Aleksandra
   1. pomočnik: Šiljak Vanja
   2. pomočnik: Lombar Nika
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Šenk Kristjan (V) 27.04.01
  2  Perhavc Rok 12.06.01
  3  Maček Mitja (K) 22.10.00
  4  Perpar Zupan Nik 05.03.01
  5  Eržen Tjaž 19.10.01
  6  Šenk Miha 04.06.00
  7  Lebar Maks 12.06.01
  8  Ademaj Jahir 13.08.00
  9  Kovič Blaž 19.02.00
  10  Zahariev Martin 27.07.01
  11  Stevanovič Gal 12.07.00
   Visoko - Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Kmetič Žiga (V) 20.11.01
  2  Pilar Aleks 14.03.01
  3  Merlin Gašper 09.04.01
  4  Slevec Janez 26.04.01
  6  Debeljak Jan 02.09.01
  7  Krmavnar Nik 08.09.01
  8  Debeljak Gal (K) 05.10.00
  9  Vesel Matic 13.01.01
  10  Naglič Matej 28.05.01
  17  Strniša Jakob 02.09.00
  20  Likozar Gašper 10.01.01
  Rezervni igralci
  13  Perko Filip 08.12.01
  14  Arvaj Martin 23.02.01
  15  Andonov Sandro 14.07.01
  16  Ziherl Lovro 01.03.01
  17  Naglič David 24.05.00
  18  Panjan Nejc 31.07.00
  Rezervni igralci
  5  Petrič Jaka 24.07.00
  11  Gorjanc Lovro 14.06.01
  12  Baškovec Erazem 06.07.00
  16  Damjanović Rafet 11.08.00
  17  Bizjak Nejc 27.12.01
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   Visoko - Preddvor
   Mehić Anis
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 8 - Ademaj Jahir (7')
   Visoko - Preddvor
   1 : 1 8 - Debeljak Gal (49')
   OPOMINJANI
   Britof
    9 - Kovič Blaž (29')
   Visoko - Preddvor
    7 - Krmavnar Nik (62')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Visoko - Preddvor
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  49'     15 - Andonov Sandro
       10 - Zahariev Martin
  68'     16 - Ziherl Lovro
       9 - Kovič Blaž
   Visoko - Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Gorjanc Lovro
       9 - Vesel Matic
  78'     17 - Bizjak Nejc
       6 - Debeljak Jan
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan