align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 01.10.16
   TEKMA: Jesenice - Britof 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Đokić Saša
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  4  Kurbegović Almedin 28.01.00
  6  Kadirić Adnan 28.04.00
  7  Džafić Din 01.07.01
  8  Kaker Anže 15.11.00
  9  Ambrožič Nik 18.05.01
  10  Talić Armin (K) 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Biščević Alan 08.03.01
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Šenk Kristjan (V) 27.04.01
  2  Perhavc Rok 12.06.01
  3  Maček Mitja (K) 22.10.00
  4  Perpar Zupan Nik 05.03.01
  5  Eržen Tjaž 19.10.01
  6  Šenk Miha 04.06.00
  7  Ziherl Lovro 01.03.01
  8  Ademaj Jahir 13.08.00
  9  Novak Jaka 04.01.00
  17  Stevanovič Gal 12.07.00
  19  Kovič Blaž 19.02.00
  Rezervni igralci
  1  Lukić Uroš 21.03.01
  3  Bikovski Filip 06.11.00
  13  Basta Uroš 28.02.00
  17  Petrović Patrik 29.05.01
  Rezervni igralci
  10  Thaler Matevž 20.03.01
  12  Gartner Žiga 11.08.01
  13  Arvaj Martin 23.02.01
  14  Zahariev Martin 27.07.01
  15  Marković Robert 24.08.01
  16  Perko Filip 08.12.01
  20  Panjan Nejc 31.07.00
   TRENER
   Jesenice
   Railić Darjo
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Jesenice
   1 : 2 7 - Džafić Din (67')
   Britof
   0 : 1 19 - Kovič Blaž (24')
   0 : 2 7 - Ziherl Lovro (48')
   OPOMINJANI
   Jesenice
   Britof
    5 - Eržen Tjaž (56')
    17 - Stevanovič Gal (59')
    4 - Perpar Zupan Nik (63')
    19 - Kovič Blaž (66')
   IZKLJUČENI
   Jesenice
   Britof
   MENJAVE
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Bikovski Filip
       4 - Kurbegović Almedin
  47'     13 - Basta Uroš
       8 - Kaker Anže
  67'     17 - Petrović Patrik
       9 - Ambrožič Nik
   Britof
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Zahariev Martin
       7 - Ziherl Lovro
  75'     10 - Thaler Matevž
       8 - Ademaj Jahir
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan