align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 11. krog 08.04.17
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Niko Železniki 9 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Medvode - Štadion ob Sori    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Kolenović Edi
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Bizant Žiga 12.01.01
  3  Dolenc Tilen 31.08.01
  4  Prosen Oskar 09.03.00
  5  Gruden Nik 06.08.01
  6  Todić Uroš 20.07.01
  7  Nosan Matija 17.02.00
  8  Jovanov Mihail 31.12.01
  9  Trojanšek Tine (K) 20.03.00
  10  Peulić Luka 20.12.01
  11  Šmitran Aleks 19.07.01
  12  Žorž Maks (V) 23.06.01
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Šmid Rihard (V,K) 27.08.01
  2  Lukančič Matevž 17.05.01
  3  Benedičič Tjaž 02.03.01
  5  Frelih Rok 06.04.00
  6  Egart Andraž 27.05.01
  7  Mohorič Miha 17.09.01
  8  Primožič Luka 16.11.01
  9  Lušina Jure 10.04.01
  10  Pohleven Matej 15.07.01
  11  Drol Tian 27.01.03
  15  Jelenc Uroš 05.07.01
  Rezervni igralci
  1  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  19  Hvasti Luka 26.11.02
  22  Trdina Jaka 10.10.02
  Rezervni igralci
  18  Rešek Luka 19.04.03
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Vuković Danilo
   Niko Železniki
   Egart Uroš
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 2 - Bizant Žiga (13')
   2 : 0 9 - Trojanšek Tine (27')
   3 : 0 11 - Šmitran Aleks (40')
   4 : 0 11 - Šmitran Aleks (46')
   5 : 0 8 - Jovanov Mihail (47')
   6 : 0 7 - Nosan Matija (48')
   7 : 0 7 - Nosan Matija (55')
   8 : 0 5 - Gruden Nik (69')
   9 : 0 5 - Gruden Nik (79')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  52'     19 - Hvasti Luka
       4 - Prosen Oskar
  52'     22 - Trdina Jaka
       10 - Peulić Luka
  65'     1 - Plestenjak Nik
       12 - Žorž Maks
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Rešek Luka
       15 - Jelenc Uroš
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan