align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 12. krog 15.04.17
   TEKMA: Niko Železniki - SIJ Acroni Jesenice 0 : 9 (0 : 6)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Šmid Rihard (V) 27.08.01
  2  Lukančič Matevž 17.05.01
  3  Benedičič Tjaž (K) 02.03.01
  5  Frelih Rok 06.04.00
  6  Egart Andraž 27.05.01
  7  Mohorič Miha 17.09.01
  8  Primožič Luka 16.11.01
  9  Lušina Jure 10.04.01
  11  Drol Tian 27.01.03
  16  Nastran Jan 17.03.03
  18  Rešek Luka 19.04.03
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  3  Bikovski Filip 06.11.00
  7  Džafić Din 01.07.01
  10  Talić Armin (K) 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  12  Lukić Uroš (V) 21.03.01
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Biščević Alan 08.03.01
  18  Kadirić Adnan 28.04.00
  19  Ambrožič Nik 18.05.01
  20  Basta Uroš 28.02.00
  Rezervni igralci
  10  Pohleven Matej 15.07.01
  Rezervni igralci
  4  Kurbegović Almedin 28.01.00
  5  Pižuk Saša 29.05.00
  6  Kaker Anže 15.11.00
  9  Khodakhah Benjamin 29.09.02
   TRENER
   Niko Železniki
   Egart Uroš
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 14 - Talić Eldar (3')
   0 : 2 11 - Bajrić Amar (20')
   0 : 3 18 - Kadirić Adnan (23')
   0 : 4 11 - Bajrić Amar (26')
   0 : 5 11 - Bajrić Amar (29')
   0 : 6 7 - Džafić Din (36')
   0 : 7 7 - Džafić Din (47')
   0 : 8 7 - Džafić Din (64')
   0 : 9 11 - Bajrić Amar (71')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Kaker Anže (69')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  50'     10 - Pohleven Matej
       9 - Lušina Jure
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Pižuk Saša
       15 - Biščević Alan
  41'     4 - Kurbegović Almedin
       19 - Ambrožič Nik
  41'     6 - Kaker Anže
       3 - Bikovski Filip
  50'     9 - Khodakhah Benjamin
       14 - Talić Eldar
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan