align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 14. krog 17.04.17
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce U14 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Majnik Jaka
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Majstorović Dejan (V) 07.02.02
  5  Glavan Tim 07.01.03
  6  Salihović Leon 28.04.03
  8  Duraković Nicolas 25.05.03
  9  Jeram Žan (K) 26.08.02
  10  Kondić Sergej 29.08.03
  15  Tadina Miha 13.08.02
  17  Petkovski Petar 29.12.03
  18  Kutnjak Mark 01.10.02
  20  Maksimović Dejan 14.10.02
  21  Biševac Jakša 06.10.03
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Miličić Eržen Nejc (K) 10.12.03
  5  Fister Maks 30.04.03
  6  Pernuš Matej 07.05.03
  8  Humerca Matic 29.09.04
  9  Notersberg Tim 18.09.03
  11  Korent Vodnik Jure 14.03.02
  13  Rauh Ažbe 08.03.02
  15  Miličić Eržen Luka 24.06.02
  16  Hojkar Jure 21.03.03
  17  Blagojević Saša 26.03.04
  Rezervni igralci
  4  Perhoč Erik 08.03.02
  11  Bešić Adis 23.07.02
  13  Marinović Dejan 18.02.03
  19  Bolić Amadej 15.12.03
  30  Milašinović Tim 26.10.02
  Rezervni igralci
  3  Mohorič Gal 09.04.03
  4  Volmajer Jure 21.11.04
  7  Topić Nejc 06.03.03
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  14  Livk Bine 16.10.04
  18  Hojkar Jaka 25.10.04
  21  Mulič Jan 10.02.03
   TRENER
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 2 9 - Jeram Žan (33')
   2 : 2 9 - Jeram Žan (59')
   Šobec Lesce U14
   0 : 1 17 - Blagojević Saša (18')
   0 : 2 5 - Fister Maks (27')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    5 - Glavan Tim (53')
    19 - Bolić Amadej (57')
   Šobec Lesce U14
    6 - Pernuš Matej (37')
    13 - Rauh Ažbe (41')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     30 - Milašinović Tim
       6 - Salihović Leon
  36'     13 - Marinović Dejan
       15 - Tadina Miha
  55'     19 - Bolić Amadej
       10 - Kondić Sergej
  67'     11 - Bešić Adis
       30 - Milašinović Tim
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  52'     3 - Mohorič Gal
       11 - Korent Vodnik Jure
  60'     10 - Pretnar Aljaž
       13 - Rauh Ažbe
  60'     21 - Mulič Jan
       8 - Humerca Matic
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan