align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 19. krog 18.05.17
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - NOGA Britof 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Godešič - Godešič    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pijavec Jan
   1. pomočnik: Kolenović Edi
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Križaj Martin 05.10.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  10  Pipp Jan 20.12.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Perčič Nejc (V) 14.11.02
  2  Maček Aleš 29.06.03
  4  Mohorič Aleš 20.12.02
  5  Egart Juš (K) 21.07.02
  6  Saje Jan 13.02.03
  9  Knavs Matic 16.09.03
  10  Primožič Maj 30.06.03
  14  Anžič Nik 01.03.02
  17  Snedic Jakob 25.07.04
  18  Zupanc Matic 11.03.03
  19  Lončarič Teo 16.11.02
  Rezervni igralci
  5  Mrak Lenart 25.05.04
  9  Trdina Jaka 10.10.02
  13  Mijić Tin 28.01.04
  17  Babnik Miha (V) 07.01.02
  Rezervni igralci
  15  Cvek Andrej 31.03.03
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 11 - Hvasti Luka (25') 11m
   2 : 0 16 - Kolenović Dino (44')
   3 : 0 10 - Pipp Jan (50')
   4 : 0 10 - Pipp Jan (67')
   5 : 0 10 - Pipp Jan (70')
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    3 - Debeljak Žiga (47')
   NOGA Britof
    1 - Perčič Nejc (25')
    6 - Saje Jan (32')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Mijić Tin
       11 - Hvasti Luka
  62'     5 - Mrak Lenart
       16 - Kolenović Dino
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  42'     15 - Cvek Andrej
       19 - Lončarič Teo
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan