align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: Jesenice A - NOGA Britof 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Pomežakla - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice A
Priimek in ime Rojen
  4  Kadirić Edin 21.02.02
  9  Khodakhah Benjamin (K) 29.09.02
  10  Klarić Mateo 06.04.02
  11  Čampara Ajdin 13.05.02
  12  Horvat Kris (V) 17.09.02
  13  Lemeš Alen 27.07.02
  14  Gorinjac Denis 01.10.02
  15  Kaltak Vahid 24.12.02
  16  Podgoršek Aljaž 01.11.02
  17  Živanović Igor 17.01.02
  20  Stojanović Julijan 28.06.02
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Perčič Nejc (V) 14.11.02
  5  Mohorič Aleš (K) 20.12.02
  6  Saje Jan 13.02.03
  8  Vasič Aljoša 05.10.02
  9  Knavs Matic 16.09.03
  10  Primožič Maj 30.06.03
  11  Maček Aleš 29.06.03
  14  Lončarič Teo 16.11.02
  16  Arzenšek Lovro 26.08.03
  18  Zupanc Matic 11.03.03
  20  Žibert Jakob 03.05.03
  Rezervni igralci
  3  Sefič Patrick 23.11.02
  19  Nikše Nik 09.02.02
  Rezervni igralci
  2  Cvek Andrej 31.03.03
  4  Egart Juš 21.07.02
  12  Sečnik Erik 25.01.02
  15  Elkasović Alen 25.09.02
   TRENER
   Jesenice A
   Beširović Suad
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   STRELCI
   Jesenice A
   NOGA Britof
   0 : 1 9 - Knavs Matic (10')
   0 : 2 8 - Vasič Aljoša (17')
   0 : 3 9 - Knavs Matic (42')
   0 : 4 9 - Knavs Matic (47')
   OPOMINJANI
   Jesenice A
    3 - Sefič Patrick (60')
    19 - Nikše Nik (60')
   NOGA Britof
    18 - Zupanc Matic (69')
   IZKLJUČENI
   Jesenice A
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Jesenice A
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Sefič Patrick
       13 - Lemeš Alen
  36'     19 - Nikše Nik
       4 - Kadirić Edin
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Elkasović Alen
       14 - Lončarič Teo
  66'     2 - Cvek Andrej
       9 - Knavs Matic
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan