align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 12. krog 17.04.17
   TEKMA: Velesovo - Bohinj 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Velesovo - NC Velesovo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  3  Šimnovec David 03.05.04
  6  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  11  Sirc Rudi Aleksander 11.11.02
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  18  Globočnik Jaka 01.05.05
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  21  Černe Martin 09.10.04
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V,K) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  5  Komar Marcel 14.12.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  18  Kusterle Aljaž 26.11.04
  Rezervni igralci
  14  Galjot Tevž 24.12.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  22  Preša Nejc 09.12.04
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
  Rezervni igralci
  2  Arh Mitja 19.10.04
  8  Cerkovnik Gaber 15.11.02
  16  Stare Vid 19.12.03
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   Bohinj
   Kovačič Marko
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 7 - Ropret Marcel (12')
   2 : 2 23 - Bohinc Hušič Klemen (68')
   Bohinj
   1 : 1 9 - Medja Jure (32')
   1 : 2 9 - Medja Jure (41')
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Bohinj
    10 - Strgar Macanović Tim (35')
    9 - Medja Jure (58')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Bohinj
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  24'     17 - Cvijič Metod
       18 - Globočnik Jaka
  47'     20 - Ančimer Nik
       17 - Cvijič Metod
  47'     14 - Galjot Tevž
       10 - Gashi Shaban
  51'     22 - Preša Nejc
       21 - Černe Martin
  51'     23 - Bohinc Hušič Klemen
       13 - Koglar Aljaž
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Arh Mitja
       11 - Štendlar Kris
  56'     8 - Cerkovnik Gaber
       7 - Eminoski Emin
  63'     16 - Stare Vid
       3 - Rožič Aljaž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan