align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 12. krog 17.04.17
   TEKMA: Bled - Žiri 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Tonejc David (V) 10.09.03
  2  Justin Rok 13.10.03
  3  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  4  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  7  Vidic Luka 08.05.04
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  10  Višak Luka 12.03.04
  14  Višak Žan 12.03.04
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Peternelj Alen (V) 13.01.03
  2  Padežnik Maks 26.01.04
  3  Štucin Aljaž 11.05.02
  4  Vehar Menegatti Lovro 06.05.04
  5  Kavčič Job 02.12.02
  6  Oblak Jan 01.07.03
  7  Dolinar Rok 23.02.03
  8  Šifrar Ali (K) 31.05.03
  9  Frelih Matija 17.01.03
  10  Medic Aleksi Mikael 28.12.02
  11  Gartnar Filip 13.06.02
  Rezervni igralci
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  8  Šmit Maruša 17.05.03
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  13  Zupan Filip 23.05.03
  17  Sušić Anan 19.08.03
  Rezervni igralci
  14  Poljanšek Miha 31.07.03
  15  Kramperšek Tine 11.12.04
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Žiri
   Leskovec Jožef
   STRELCI
   Bled
   1 : 1 15 - Tomažič Rok (18')
   2 : 1 11 - Skumvač Drejc (43')
   3 : 2 3 - Čebašek Ambrož (63')
   Žiri
   0 : 1 6 - Oblak Jan (5')
   2 : 2 9 - Frelih Matija (50')
   3 : 3 10 - Medic Aleksi Mikael (68')
   OPOMINJANI
   Bled
   Žiri
    6 - Oblak Jan (27')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Žiri
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  40'     11 - Skumvač Drejc
       14 - Višak Žan
  53'     17 - Sušić Anan
       9 - Pogorevc Juš
  59'     13 - Zupan Filip
       10 - Višak Luka
  64'     8 - Šmit Maruša
       4 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
   Žiri
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Poljanšek Miha
       9 - Frelih Matija
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan