align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 12. krog 19.04.17
   TEKMA: Triglav Podgorje - Preddvor - Visoko 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Mesarić Patrik (V) 11.05.04
  2  Likar Matic (K) 15.10.02
  3  Polanc David 25.01.02
  4  Bojić Igor 11.08.02
  5  Kuvek Marko 03.12.04
  6  Seferagić Leo 30.07.04
  7  Podbregar Nik 09.07.04
  8  Oman Matija 15.05.04
  10  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  11  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  14  Zupan Gal 22.03.02
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Krmavnar Rok (V) 17.04.03
  6  Kos Marcela 16.01.02
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  22  Kabić Matija (K) 24.05.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
  Rezervni igralci
  9  Perko Jakob 03.09.03
  13  Brničević Petar 09.03.04
  15  Suljić Adnan 19.04.04
  Rezervni igralci
  0  Dolhar Urban (V) 16.08.04
  2  Ambrož Miha 13.07.03
  4  Snedec Andraž 20.10.03
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 1 2 - Likar Matic (52') 11m
   Preddvor - Visoko
   0 : 1 7 - Pavlič Maks (19')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
    4 - Bojić Igor (55')
    15 - Suljić Adnan (66')
   Preddvor - Visoko
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Preddvor - Visoko
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Perko Jakob
       5 - Kuvek Marko
  36'     13 - Brničević Petar
       11 - Skinder Savić Klemen
  36'     15 - Suljić Adnan
       7 - Podbregar Nik
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  45'     0 - Dolhar Urban
       1 - Krmavnar Rok
  59'     2 - Ambrož Miha
       10 - Marušič Miškov David
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan