align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 23.04.17
   TEKMA: Triglav Podgorje - Velesovo 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Kordič Aljaž (V) 18.07.03
  2  Gautam Vyas Dev 18.05.04
  3  Polanc David 25.01.02
  4  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  5  Zupan Gal 22.03.02
  6  Likar Matic (K) 15.10.02
  7  Bojić Igor 11.08.02
  8  Bajrović Emre 25.07.04
  9  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  10  Cafuta Timotej 04.04.02
  11  Perko Jakob 03.09.03
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  2  Jereb Lovro 31.01.03
  3  Šimnovec David 03.05.04
  7  Cvijič Metod 28.09.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  11  Černe Janez 02.07.02
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  20  Sirc Rudi Aleksander 11.11.02
  21  Černe Martin 09.10.04
  Rezervni igralci
  13  Šutić Stefan 09.07.04
  14  Brničević Petar 09.03.04
  Rezervni igralci
  17  Galjot Tevž 24.12.03
  22  Globočnik Jaka 01.05.05
  24  Jelar Maj 24.05.04
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   Velesovo
   Kne Dejan
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 5 - Zupan Gal (28')
   2 : 0 9 - Skinder Savić Klemen (40')
   3 : 0 6 - Likar Matic (51')
   Velesovo
   3 : 1 19 - Beton Nejc (56')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Velesovo
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Šutić Stefan
       11 - Perko Jakob
  36'     14 - Brničević Petar
       8 - Bajrović Emre
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Galjot Tevž
       11 - Černe Janez
  60'     22 - Globočnik Jaka
       10 - Gashi Shaban
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan