align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: Velesovo - Žiri 1 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Velesovo - NC Velesovo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  3  Šimnovec David 03.05.04
  6  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  11  Černe Janez 02.07.02
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  21  Černe Martin 09.10.04
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  2  Oblak Jan 01.07.03
  4  Dolinar Rok 23.02.03
  6  Kramperšek Tine 11.12.04
  7  Vehar Menegatti Lovro 06.05.04
  8  Šifrar Ali 31.05.03
  10  Medic Aleksi Mikael 28.12.02
  12  Peternelj Alen (V) 13.01.03
  13  Padežnik Maks 26.01.04
  14  Gartnar Filip 13.06.02
  17  Poljanšek Žan (K) 19.04.02
  20  Frelih Matija 17.01.03
  Rezervni igralci
  4  Cvijič Metod 28.09.04
  16  Galjot Tevž 24.12.03
  18  Globočnik Jaka 01.05.05
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  22  Preša Nejc 09.12.04
  Rezervni igralci
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   Žiri
   Šuligoj Valter
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 11 - Černe Janez (8')
   Žiri
   1 : 1 17 - Poljanšek Žan (54')
   1 : 2 13 - Padežnik Maks (57')
   1 : 3 17 - Poljanšek Žan (61')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    11 - Černe Janez (8')
    19 - Beton Nejc (62')
   Žiri
    7 - Vehar Menegatti Lovro (22')
    8 - Šifrar Ali (65')
    10 - Medic Aleksi Mikael (69')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Žiri
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  45'     18 - Globočnik Jaka
       23 - Bohinc Hušič Klemen
  50'     4 - Cvijič Metod
       10 - Gashi Shaban
  60'     20 - Ančimer Nik
       11 - Černe Janez
  62'     22 - Preša Nejc
       6 - Jereb Lovro
  62'     16 - Galjot Tevž
       3 - Šimnovec David
   Žiri
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan