align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: Bohinj - KOV Jesenice 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Komar Marcel (V) 14.12.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  8  Medja Lenart (K) 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  18  Arh Mitja 19.10.04
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
   KOV Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Markež Aljoša (V) 16.08.02
  3  Silahić Ervin 05.10.04
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Homan Luka 30.01.04
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  14  Tiganj Tian (K) 05.11.03
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
  Rezervni igralci
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  16  Stare Vid 19.12.03
  20  Cerkovnik Gaber 15.11.02
  Rezervni igralci
  2  Stević Leon 10.10.04
  6  Gorinjac Lian 07.08.04
  12  Mustedanagić Alen (V) 19.07.04
  13  Kavčič Jan 14.04.03
  19  Krupić Edvin 03.03.04
   TRENER
   Bohinj
   Kovačič Marko
   KOV Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Bohinj
   KOV Jesenice
   0 : 1 10 - Krajnović Admir (19')
   0 : 2 9 - Adrović Deen (42')
   0 : 3 8 - Homan Luka (50')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    10 - Strgar Macanović Tim (16')
   KOV Jesenice
    5 - Kerić Arnes (16')
    4 - Kovač Erik (41')
    8 - Homan Luka (51')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  48'     7 - Eminoski Emin
       9 - Medja Jure
  48'     20 - Cerkovnik Gaber
       10 - Strgar Macanović Tim
  50'     16 - Stare Vid
       3 - Rožič Aljaž
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Stević Leon
       14 - Tiganj Tian
  49'     19 - Krupić Edvin
       5 - Kerić Arnes
  49'     13 - Kavčič Jan
       17 - Osmančević Alan
  57'     6 - Gorinjac Lian
       8 - Homan Luka
  60'     12 - Mustedanagić Alen
       1 - Markež Aljoša
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan