align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 15. krog 14.05.17
   TEKMA: Niko Železniki - Velesovo 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Ravnikar David 03.07.02
  3  Nastran Gašper 21.03.03
  4  Šmid Nina 26.07.01
  5  Jelenc Mohor 24.05.04
  6  Rešek Luka 19.04.03
  7  Purgar Sebastjan (K) 15.03.02
  8  Nastran Jan 17.03.03
  9  Drol Tian 27.01.03
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  4  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  11  Černe Janez 02.07.02
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  21  Černe Martin 09.10.04
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Šolar Kris 15.07.03
  14  Kos Gašper 04.03.04
  15  Dolinar Jan 24.11.04
  Rezervni igralci
  16  Galjot Tevž 24.12.03
  18  Zajc Jure 23.09.05
  20  Ančimer Nik (V) 14.02.05
  22  Globočnik Jaka 01.05.05
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Velesovo
   Kne Dejan
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 8 - Nastran Jan (18')
   Velesovo
   1 : 1 10 - Gashi Shaban (19')
   1 : 2 11 - Černe Janez (37')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Velesovo
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Dimač Danijel
       1 - Podrepšek Žiga
  46'     14 - Kos Gašper
       2 - Ravnikar David
  46'     15 - Dolinar Jan
       3 - Nastran Gašper
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  40'     22 - Globočnik Jaka
       17 - Cvijič Metod
  46'     20 - Ančimer Nik
       11 - Černe Janez
  55'     18 - Zajc Jure
       10 - Gashi Shaban
  55'     16 - Galjot Tevž
       23 - Bohinc Hušič Klemen
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan