align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 16. krog 21.05.17
   TEKMA: Bohinj - Preddvor - Visoko 2 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Stare Gregor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  5  Komar Marcel 14.12.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  8  Medja Lenart 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  16  Stare Vid 19.12.03
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Krmavnar Rok (V) 17.04.03
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  14  Lepoša Nace 12.10.05
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  18  Prestor Luka 15.06.04
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  22  Kabić Matija (K) 24.05.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
  Rezervni igralci
  18  Arh Mitja 19.10.04
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
  Rezervni igralci
  13  Lepoša Lovro 19.04.04
   TRENER
   Bohinj
   Kovačič Marko
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 2 9 - Medja Jure (40')
   2 : 2 9 - Medja Jure (48')
   Preddvor - Visoko
   0 : 1 17 - Damjanović Miralem (16')
   0 : 2 17 - Damjanović Miralem (37')
   2 : 3 17 - Damjanović Miralem (50')
   2 : 4 22 - Kabić Matija (55') 11m
   OPOMINJANI
   Bohinj
    5 - Komar Marcel (54')
    10 - Strgar Macanović Tim (60')
   Preddvor - Visoko
    17 - Damjanović Miralem (42')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Preddvor - Visoko
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Kusterle Aljaž
       16 - Stare Vid
  46'     18 - Arh Mitja
       11 - Štendlar Kris
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan