align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 16. krog 21.05.17
   TEKMA: Velesovo - KOV Jesenice 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Velesovo - NC Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  6  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  18  Globočnik Jaka 01.05.05
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  21  Černe Martin 09.10.04
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
   KOV Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Markež Aljoša (V) 16.08.02
  2  Stević Leon 10.10.04
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Homan Luka 30.01.04
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian (K) 05.11.03
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
  Rezervni igralci
  3  Novak Tjaš 28.04.05
  11  Zajc Jure 23.09.05
  14  Galjot Tevž 24.12.03
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  Rezervni igralci
  6  Silahić Ervin 05.10.04
  13  Kavčič Jan 14.04.03
  15  Krupić Edvin 03.03.04
  19  Agić Armin 27.04.02
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   KOV Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 1 10 - Gashi Shaban (37')
   KOV Jesenice
   0 : 1 5 - Kerić Arnes (21')
   1 : 2 8 - Homan Luka (41')
   1 : 3 9 - Adrović Deen (48')
   OPOMINJANI
   Velesovo
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  43'     20 - Ančimer Nik
       10 - Gashi Shaban
  47'     14 - Galjot Tevž
       8 - Šink Mitja
  53'     11 - Zajc Jure
       17 - Cvijič Metod
  60'     3 - Novak Tjaš
       23 - Bohinc Hušič Klemen
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  43'     15 - Krupić Edvin
       2 - Stević Leon
  46'     13 - Kavčič Jan
       17 - Osmančević Alan
  46'     6 - Silahić Ervin
       11 - Tiganj Tian
  56'     19 - Agić Armin
       8 - Homan Luka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan