align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 17. krog 28.05.17
   TEKMA: Niko Železniki - Bled 5 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Ravnikar David 03.07.02
  3  Nastran Jan 17.03.03
  4  Šmid Nina 26.07.01
  5  Rešek Luka 19.04.03
  6  Purgar Sebastjan (K) 15.03.02
  7  Drol Tian 27.01.03
  8  Šmid Izak 31.05.04
  9  Kos Gašper 04.03.04
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Justin Rok 13.10.03
  3  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  4  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  7  Vidic Luka 08.05.04
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  10  Jerman Žiga 04.04.04
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Šolar Kris 15.07.03
  14  Beganović Šukrija 07.01.03
  15  Potočnik Gašper 21.09.02
  Rezervni igralci
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 8 - Šmid Izak (6')
   2 : 1 11 - Purgar Erik (29')
   3 : 2 7 - Drol Tian (46')
   4 : 2 6 - Purgar Sebastjan (47')
   5 : 3 9 - Kos Gašper (71')
   Bled
   1 : 1 10 - Jerman Žiga (24')
   2 : 2 10 - Jerman Žiga (39')
   4 : 3 3 - Čebašek Ambrož (63')
   5 : 4 6 - Kavalar Žan (73')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Bled
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Bled
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Beganović Šukrija
       2 - Ravnikar David
  57'     12 - Dimač Danijel
       1 - Podrepšek Žiga
  66'     13 - Šolar Kris
       10 - Lotrič Škoda Maks
   Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan