align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 17. krog 28.05.17
   TEKMA: Triglav Podgorje - Bohinj 6 : 2 (3 : 0)
   Kraj: Tenetiše - NK Podgorje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Žagar Grega
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Kordič Aljaž (V) 18.07.03
  2  Sarafimov Andrej 09.04.02
  3  Polanc David 25.01.02
  4  Likar Matic 15.10.02
  5  Zupan Gal (K) 22.03.02
  6  Dermendjiev Dragan 21.06.02
  7  Seferagić Leo 30.07.04
  8  Ristić Marko 01.11.04
  9  Maksimović Tihomir 24.03.04
  10  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  11  Perko Jakob 03.09.03
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  5  Komar Marcel 14.12.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  8  Medja Lenart (K) 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  Rezervni igralci
  13  Suljić Adnan 19.04.04
  14  Brničević Petar 09.03.04
  15  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  Rezervni igralci
  16  Stare Vid 19.12.03
  18  Arh Mitja 19.10.04
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
  20  Cerkovnik Gaber 15.11.02
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   Bohinj
   Kovačič Marko
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 10 - Skinder Savić Klemen (11')
   2 : 0 2 - Sarafimov Andrej (17')
   3 : 0 9 - Maksimović Tihomir (31')
   4 : 0 9 - Maksimović Tihomir (39')
   5 : 1 9 - Maksimović Tihomir (49')
   6 : 1 4 - Likar Matic (53')
   Bohinj
   4 : 1 10 - Strgar Macanović Tim (45')
   6 : 2 9 - Medja Jure (55')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Bohinj
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  18'     15 - Mohorič Rok Robert
       6 - Dermendjiev Dragan
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Arh Mitja
       11 - Štendlar Kris
  36'     19 - Kusterle Aljaž
       7 - Eminoski Emin
  36'     20 - Cerkovnik Gaber
       6 - Strgar Jošt
  55'     16 - Stare Vid
       3 - Rožič Aljaž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan