align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 17. krog 28.05.17
   TEKMA: Preddvor - Visoko - Žiri 2 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Za žago    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Krmavnar Rok (V) 17.04.03
  2  Ambrož Miha 13.07.03
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Jamšek Rok (K) 18.11.02
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  14  Lepoša Nace 12.10.05
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  18  Prestor Luka 15.06.04
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Peternelj Alen (V) 13.01.03
  2  Padežnik Maks 26.01.04
  3  Štucin Aljaž 11.05.02
  4  Vehar Menegatti Lenart 08.02.06
  5  Kavčič Job 02.12.02
  6  Oblak Jan 01.07.03
  7  Dolinar Rok 23.02.03
  8  Šifrar Ali 31.05.03
  10  Medic Aleksi Mikael 28.12.02
  11  Gartnar Filip 13.06.02
  18  Poljanšek Žan (K) 19.04.02
  Rezervni igralci
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  13  Lepoša Lovro (V) 19.04.04
  Rezervni igralci
  12  Novak Blaž (V) 27.02.04
  14  Frelih Matija 17.01.03
  15  Kramperšek Tine 11.12.04
  16  Dolinar Luka 05.11.05
   TRENER
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   Žiri
   Šuligoj Valter
   STRELCI
   Preddvor - Visoko
   1 : 4 7 - Pavlič Maks (47')
   2 : 4 18 - Prestor Luka (49')
   Žiri
   0 : 1 2 - Padežnik Maks (22')
   0 : 2 10 - Medic Aleksi Mikael (34')
   0 : 3 18 - Poljanšek Žan (35')
   0 : 4 11 - Gartnar Filip (42')
   2 : 5 18 - Poljanšek Žan (67')
   OPOMINJANI
   Preddvor - Visoko
    11 - Jamšek Blaž (58')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Preddvor - Visoko
   Žiri
   MENJAVE
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  42'     10 - Marušič Miškov David
       2 - Ambrož Miha
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Frelih Matija
       2 - Padežnik Maks
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan