align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 17. krog 29.05.17
   TEKMA: Britof - Velesovo 2 : 8 (0 : 4)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Lipavic Vid (V) 27.10.03
  2  Šmid Marcel (K) 25.05.04
  3  Skok Nejc 17.08.04
  4  Gorenc Tim 20.11.03
  5  Logar Rok 09.09.05
  6  Korošec Klemen 08.01.03
  7  Ahčin Žan 31.10.04
  8  Florjančič Oskar 23.11.04
  9  Vodnik Ožbej 31.01.05
  10  Grašič Enej 20.09.03
  11  Žibert Tilen 23.04.05
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  2  Černe Janez 02.07.02
  3  Šimnovec David 03.05.04
  4  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  11  Sirc Rudi Aleksander 11.11.02
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  22  Preša Nejc 09.12.04
  Rezervni igralci
  12  Zadravec Žan (V) 21.10.03
  13  Likar Žak 05.04.04
  14  Balantič Ožbej 06.03.05
  15  Borovnica Tjan 17.03.05
  16  Govekar Matic 23.07.04
  Rezervni igralci
  14  Zajc Jure 23.09.05
  15  Galjot Tevž 24.12.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  18  Globočnik Jaka 01.05.05
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  21  Černe Martin 09.10.04
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Britof
   0 : 3 7 - Ahčin Žan (14') AG
   1 : 5 10 - Grašič Enej (51')
   2 : 8 10 - Grašič Enej (69')
   Velesovo
   0 : 1 2 - Černe Janez (6')
   0 : 2 11 - Sirc Rudi Aleksander (13')
   0 : 4 10 - Gashi Shaban (35')
   0 : 5 2 - Černe Janez (42')
   1 : 6 7 - Ropret Marcel (59')
   1 : 7 2 - Černe Janez (64')
   1 : 8 20 - Ančimer Nik (67')
   OPOMINJANI
   Britof
   Velesovo
    2 - Černe Janez (25')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Velesovo
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Likar Žak
       11 - Žibert Tilen
  52'     15 - Borovnica Tjan
       7 - Ahčin Žan
  55'     12 - Zadravec Žan
       1 - Lipavic Vid
  60'     16 - Govekar Matic
       9 - Vodnik Ožbej
  60'     14 - Balantič Ožbej
       6 - Korošec Klemen
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  50'     23 - Bohinc Hušič Klemen
       10 - Gashi Shaban
  60'     18 - Globočnik Jaka
       8 - Šink Mitja
  60'     14 - Zajc Jure
       3 - Šimnovec David
  60'     20 - Ančimer Nik
       7 - Ropret Marcel
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan