align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 18. krog 04.06.17
   TEKMA: Bled - Britof 8 : 2 (4 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Justin Rok 13.10.03
  3  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  4  Višak Luka 12.03.04
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  8  Vidic Luka 08.05.04
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
  17  Sušić Anan 19.08.03
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Likar Žak (V) 05.04.04
  2  Skok Nejc 17.08.04
  3  Gorenc Tim 20.11.03
  4  Logar Rok 09.09.05
  5  Borovnica Tjan 17.03.05
  6  Ahčin Žan 31.10.04
  7  Jagodic Timon 31.10.04
  8  Florjančič Oskar 23.11.04
  9  Vodnik Ožbej 31.01.05
  10  Grašič Enej (K) 20.09.03
  11  Žibert Tilen 23.04.05
  Rezervni igralci
  1  Tonejc David (V) 10.09.03
  7  Dobravec Gaj 17.05.03
  10  Ikač Predrag 01.02.05
  11  Jakopič Jakob 01.09.04
  Rezervni igralci
  13  Balantič Ožbej 06.03.05
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Britof
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 16 - Jerman Žiga (5')
   2 : 0 5 - Kajdiž Naj (13')
   3 : 0 15 - Tomažič Rok (17')
   4 : 0 15 - Tomažič Rok (26')
   5 : 1 6 - Kavalar Žan (36')
   6 : 1 16 - Jerman Žiga (45')
   7 : 2 16 - Jerman Žiga (49')
   8 : 2 15 - Tomažič Rok (52')
   Britof
   4 : 1 8 - Florjančič Oskar (34')
   6 : 2 10 - Grašič Enej (46')
   OPOMINJANI
   Bled
   Britof
    6 - Ahčin Žan (57')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Britof
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  22'     11 - Jakopič Jakob
       17 - Sušić Anan
  34'     1 - Tonejc David
       12 - Bunderla Blaž
  42'     7 - Dobravec Gaj
       9 - Pogorevc Juš
  46'     10 - Ikač Predrag
       4 - Višak Luka
   Britof
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Balantič Ožbej
       5 - Borovnica Tjan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan