align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 18. krog 05.06.17
   TEKMA: KOV Jesenice - Preddvor - Visoko 5 : 5 (1 : 2)
   Kraj: Jesenice - Pomežakla - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Hvala Tristan 05.12.04
  3  Pivač Aleksander 18.03.04
  4  Kunčič Benjamin 27.06.04
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  6  Varcar Anis 25.08.04
  7  Perović Filip 22.11.03
  11  Tiganj Tian (K) 05.11.03
  12  Markež Aljoša (V) 16.08.02
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  19  Drole Jakob 21.10.02
  20  Agić Armin 27.04.02
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Dolhar Urban (V) 16.08.04
  6  Kos Marcela 16.01.02
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  10  Damjanović Miralem (K) 20.03.02
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  18  Prestor Luka 15.06.04
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  22  Kabić Matija 24.05.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Lepoša Lovro 19.04.04
  14  Lepoša Nace 12.10.05
  17  Marušič Miškov David 17.10.03
   TRENER
   KOV Jesenice
   Omanović Nedim
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   STRELCI
   KOV Jesenice
   1 : 2 20 - Agić Armin (33')
   2 : 2 5 - Kerić Arnes (39')
   3 : 2 5 - Kerić Arnes (42')
   4 : 4 11 - Tiganj Tian (67')
   5 : 5 6 - Varcar Anis (70')
   Preddvor - Visoko
   0 : 1 10 - Damjanović Miralem (2')
   0 : 2 18 - Prestor Luka (12')
   3 : 3 10 - Damjanović Miralem (62')
   3 : 4 10 - Damjanović Miralem (64')
   4 : 5 10 - Damjanović Miralem (68')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
    6 - Varcar Anis (43')
    5 - Kerić Arnes (47')
   Preddvor - Visoko
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Preddvor - Visoko
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Marušič Miškov David
       24 - Špehar Pajk Timotej
  47'     13 - Lepoša Lovro
       1 - Dolhar Urban
  60'     14 - Lepoša Nace
       7 - Pavlič Maks
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan