align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: Jesenice B - Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice B
Priimek in ime Rojen
  1  Tiganj Denny (V,K) 04.03.03
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Šahinović Armin 27.04.03
  9  Furtula Marušič Aleksej 12.11.03
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian 05.11.03
  14  Kavčič Jan 14.04.03
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Terziev Matevž (V) 22.08.03
  2  Likar Matic 15.10.02
  3  Polanc David 25.01.02
  4  Bojić Igor (K) 11.08.02
  5  Kasunić Bruno 25.02.02
  6  Maksimović Dejan 14.10.02
  7  Korent Vodnik Jure 14.03.02
  8  Ćosić Luka 28.02.03
  9  Cafuta Timotej 04.04.02
  10  Zupanič Urh Aleksander 16.01.03
  11  Fuchs Nico 15.01.03
  Rezervni igralci
  12  Mustedanagić Alen 19.07.04
  13  Krupić Edvin 03.03.04
  15  Štojs Sven 30.08.03
  18  Homan Luka 30.01.04
  19  Agić Armin 27.04.02
  Rezervni igralci
  13  Adamič Andraž 12.08.02
  14  Dermendjiev Dragan 21.06.02
  15  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  16  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  17  Perko Jakob 03.09.03
   TRENER
   Jesenice B
   Omanović Nedim
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   STRELCI
   Jesenice B
   Triglav Podgorje
   0 : 1 11 - Fuchs Nico (27')
   0 : 2 6 - Maksimović Dejan (53')
   0 : 3 2 - Likar Matic (56')
   0 : 4 6 - Maksimović Dejan (69')
   0 : 5 2 - Likar Matic (70')
   OPOMINJANI
   Jesenice B
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Jesenice B
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Agić Armin
       9 - Furtula Marušič Aleksej
  64'     12 - Mustedanagić Alen
       1 - Tiganj Denny
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  26'     14 - Dermendjiev Dragan
       9 - Cafuta Timotej
  41'     15 - Mohorič Rok Robert
       5 - Kasunić Bruno
  41'     13 - Adamič Andraž
       8 - Ćosić Luka
  48'     16 - Skinder Savić Klemen
       10 - Zupanič Urh Aleksander
  51'     17 - Perko Jakob
       3 - Polanc David
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan