align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 1. krog 08.09.16
   TEKMA: Bled - Velesovo 10 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  4  Justin Rok 13.10.03
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  7  Knafelj Žiga 05.04.02
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
  17  Višak Luka 12.03.04
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  3  Šimnovec David 03.05.04
  5  Jelar Maj 24.05.04
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Florjančič Karin 21.06.02
  11  Galjot Tevž 24.12.03
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  14  Pavlič Ula 09.10.01
  18  Sajovic Teja 02.03.01
  19  Beton Nejc 27.09.02
  22  Preša Nejc 09.12.04
  Rezervni igralci
  1  Tonejc David (V) 10.09.03
  3  Dobravec Gaj 17.05.03
  8  Peterman Peter 06.11.02
  10  Skubin Luka 14.11.02
  13  Zupan Filip 23.05.03
  14  Božnar Andraž 06.08.04
  18  Višak Žan 12.03.04
  Rezervni igralci
  9  Robas Ajda 09.03.01
  15  Žnidaršič Črt 10.06.03
  17  Bricelj Aljaž 05.02.04
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Bled
   1 : 1 7 - Knafelj Žiga (14')
   2 : 1 11 - Skumvač Drejc (32')
   3 : 1 17 - Višak Luka (38')
   4 : 1 7 - Knafelj Žiga (39')
   6 : 1 5 - Kajdiž Naj (48')
   7 : 1 2 - Čebašek Ambrož (50')
   8 : 1 13 - Zupan Filip (62')
   9 : 1 5 - Kajdiž Naj (64')
   10 : 1 5 - Kajdiž Naj (70')
   Velesovo
   0 : 1 8 - Šink Mitja (12')
   5 : 1 12 - Globočnik Enej (42') AG
   OPOMINJANI
   Bled
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Bled
   Velesovo
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Tonejc David
       12 - Bunderla Blaž
  43'     18 - Višak Žan
       17 - Višak Luka
  43'     3 - Dobravec Gaj
       9 - Pogorevc Juš
  55'     13 - Zupan Filip
       11 - Skumvač Drejc
  55'     14 - Božnar Andraž
       7 - Knafelj Žiga
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  39'     17 - Bricelj Aljaž
       18 - Sajovic Teja
  49'     15 - Žnidaršič Črt
       10 - Florjančič Karin
  55'     9 - Robas Ajda
       14 - Pavlič Ula
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan