align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Niko Železniki - Jesenice B 0 : 9 (0 : 6)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Pijavec Jan
   1. pomočnik: Kolenović Edi
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Kemperle Ema 13.12.02
  3  Drol Tian 27.01.03
  4  Rešek Luka 19.04.03
  5  Šmid Nina 26.07.01
  6  Purgar Erik 05.11.04
  7  Nastran Jan (K) 17.03.03
  8  Potočnik Gašper 21.09.02
  9  Koblar Nikita 24.09.01
  10  Nastran Gašper 21.03.03
  11  Ravnikar David 03.07.02
   Jesenice B
Priimek in ime Rojen
  1  Tiganj Denny (V,K) 04.03.03
  2  Osmančević Alan 25.08.02
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Perović Filip 22.11.03
  8  Homan Luka 30.01.04
  9  Štojs Sven 30.08.03
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian 05.11.03
  14  Krupić Edvin 03.03.04
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  19  Agić Armin 27.04.02
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Šolar Kris 15.07.03
  14  Beganović Šukrija 07.01.03
  15  Kos Gašper 04.03.04
  Rezervni igralci
  17  Drole Jakob 21.10.02
   TRENER
   Niko Železniki
   Tarfila Peter
   Jesenice B
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Niko Železniki
   Jesenice B
   0 : 1 9 - Štojs Sven (5')
   0 : 2 8 - Homan Luka (9')
   0 : 3 8 - Homan Luka (12')
   0 : 4 14 - Krupić Edvin (16')
   0 : 5 8 - Homan Luka (26')
   0 : 6 10 - Krajnović Admir (34') 11m
   0 : 7 8 - Homan Luka (48')
   0 : 8 8 - Homan Luka (53')
   0 : 9 14 - Krupić Edvin (63')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    7 - Nastran Jan (56')
   Jesenice B
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Jesenice B
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Kos Gašper
       10 - Nastran Gašper
  67'     13 - Šolar Kris
       2 - Kemperle Ema
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Drole Jakob
       19 - Agić Armin
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan