align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Britof - Žiri 2 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Pristov Matic (V) 11.08.03
  2  Redžematović Benjamin (K) 13.03.03
  4  Lipavic Vid 27.10.03
  5  Grašič Enej 20.09.03
  6  Šmid Marcel 25.05.04
  9  Csipö Andraž 28.05.03
  10  Jagodic Timon 31.10.04
  11  Florjančič Oskar 23.11.04
  16  Skok Nejc 17.08.04
  18  Gorenc Tim 20.11.03
  19  Snedic Jakob 25.07.04
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Peternelj Alen (V) 13.01.03
  2  Frelih Matija 17.01.03
  3  Štucin Aljaž 11.05.02
  4  Martinčič Staš 16.06.03
  5  Kavčič Job 02.12.02
  6  Oblak Jan 01.07.03
  7  Dolinar Rok 23.02.03
  8  Šifrar Ali 31.05.03
  9  Poljanšek Žan (K) 19.04.02
  10  Medic Aleksi Mikael 28.12.02
  11  Brence Anže 10.07.02
  Rezervni igralci
  7  Ahčin Žan 31.10.04
  8  Zadravec Žan 21.10.03
  15  Korošec Klemen 08.01.03
  Rezervni igralci
  13  Orešnik Lovrenc 04.03.03
  14  Padežnik Maks 26.01.04
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Žiri
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 19 - Snedic Jakob (28')
   2 : 1 7 - Ahčin Žan (33')
   Žiri
   0 : 1 9 - Poljanšek Žan (8')
   2 : 2 9 - Poljanšek Žan (46')
   2 : 3 5 - Kavčič Job (57')
   2 : 4 8 - Šifrar Ali (65')
   OPOMINJANI
   Britof
   Žiri
    6 - Oblak Jan (27')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Žiri
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  27'     7 - Ahčin Žan
       2 - Redžematović Benjamin
  53'     8 - Zadravec Žan
       9 - Csipö Andraž
  60'     15 - Korošec Klemen
       7 - Ahčin Žan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  48'     14 - Padežnik Maks
       2 - Frelih Matija
  53'     13 - Orešnik Lovrenc
       11 - Brence Anže
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan