align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: Tržič - Naklo - Niko Železniki 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Naklo - Nogometno igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič - Naklo
Priimek in ime Rojen
  1  Pogačnik Matic (V) 09.06.05
  6  Slatnar Klemen 10.06.03
  8  Štular Martin 30.09.02
  9  Kovačevič Aljoša 22.09.02
  10  Kvasnik Gašper 02.04.02
  11  Martić David 10.11.02
  14  Hamzić Dino 02.01.03
  15  Frbežar Nik 31.12.03
  17  Pogačnik Aljaž 04.03.02
  21  Stojčević Kristjan (K) 26.04.02
  23  Slabe Nejc 06.03.03
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Potočnik Gašper 21.09.02
  3  Purgar Erik 05.11.04
  4  Rešek Luka 19.04.03
  5  Purgar Sebastjan 15.03.02
  6  Šmid Izak 31.05.04
  7  Nastran Jan (K) 17.03.03
  8  Koblar Nikita 24.09.01
  9  Kos Gašper 04.03.04
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Ravnikar David 03.07.02
  Rezervni igralci
  7  Gregorič Jakob 13.04.04
  13  Aljančič Domen 11.10.03
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Nastran Gašper 21.03.03
   TRENER
   Tržič - Naklo
   Markelj David
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Tržič - Naklo
   1 : 0 14 - Hamzić Dino (20')
   2 : 0 9 - Kovačevič Aljoša (34')
   3 : 0 13 - Aljančič Domen (68')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Tržič - Naklo
   Niko Železniki
    5 - Purgar Sebastjan (30')
   IZKLJUČENI
   Tržič - Naklo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Tržič - Naklo
  Minuta  Igralec
  43'     7 - Gregorič Jakob
       10 - Kvasnik Gašper
  56'     13 - Aljančič Domen
       15 - Frbežar Nik
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Nastran Gašper
       11 - Ravnikar David
  51'     12 - Dimač Danijel
       1 - Podrepšek Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan