align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Britof - Tržič - Naklo 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  5  Ahčin Žan 31.10.04
  6  Grašič Enej 20.09.03
  9  Snedic Jakob 25.07.04
  10  Jagodic Timon 31.10.04
  11  Florjančič Oskar 23.11.04
  12  Zadravec Žan (V) 21.10.03
  13  Skok Nejc 17.08.04
  15  Redžematović Benjamin 13.03.03
  16  Korošec Klemen 08.01.03
  17  Csipö Andraž (K) 28.05.03
  18  Gorenc Tim 20.11.03
   Tržič - Naklo
Priimek in ime Rojen
  1  Pogačnik Matic (V) 09.06.05
  6  Slatnar Klemen 10.06.03
  8  Štular Martin 30.09.02
  9  Kovačevič Aljoša 22.09.02
  11  Kramar Matija 10.05.02
  14  Hamzić Dino 02.01.03
  17  Pogačnik Aljaž 04.03.02
  18  Frbežar Nik 31.12.03
  20  Martić David 10.11.02
  21  Stojčević Kristjan (K) 26.04.02
  23  Slabe Nejc 06.03.03
  Rezervni igralci
  7  Pristov Matic 11.08.03
  Rezervni igralci
  7  Perčič Drejc 01.06.02
  10  Kvasnik Gašper 02.04.02
  13  Aljančič Domen 11.10.03
  15  Ažman Mark 29.07.03
  19  Gregorič Jakob 13.04.04
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Tržič - Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Britof
   Tržič - Naklo
   0 : 1 14 - Hamzić Dino (19')
   0 : 2 14 - Hamzić Dino (38')
   0 : 3 14 - Hamzić Dino (47')
   OPOMINJANI
   Britof
   Tržič - Naklo
   IZKLJUČENI
   Britof
   Tržič - Naklo
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Pristov Matic
       16 - Korošec Klemen
   Tržič - Naklo
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Kvasnik Gašper
       11 - Kramar Matija
  36'     15 - Ažman Mark
       18 - Frbežar Nik
  47'     13 - Aljančič Domen
       20 - Martić David
  47'     19 - Gregorič Jakob
       23 - Slabe Nejc
  60'     7 - Perčič Drejc
       14 - Hamzić Dino
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan