align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Niko Železniki - Preddvor - Visoko 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Kemperle Ema 13.12.02
  3  Šmid Izak 31.05.04
  4  Rešek Luka 19.04.03
  5  Purgar Sebastjan 15.03.02
  6  Drol Tian 27.01.03
  7  Nastran Jan (K) 17.03.03
  8  Koblar Nikita 24.09.01
  9  Kos Gašper 04.03.04
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Krmavnar Rok (V) 17.04.03
  4  Snedec Andraž 20.10.03
  5  Kos Gregor 02.04.02
  8  Kabić Matija (K) 24.05.02
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  21  Lepoša Nace 12.10.05
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Nastran Gašper 21.03.03
  14  Beganović Šukrija 07.01.03
  15  Šolar Kris 15.07.03
  Rezervni igralci
  13  Lepoša Lovro 19.04.04
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 5 - Purgar Sebastjan (14')
   2 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (52')
   3 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (61')
   Preddvor - Visoko
   2 : 1 17 - Damjanović Miralem (53')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Preddvor - Visoko
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Preddvor - Visoko
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Nastran Gašper
       9 - Kos Gašper
  66'     12 - Dimač Danijel
       1 - Podrepšek Žiga
  66'     14 - Beganović Šukrija
       2 - Kemperle Ema
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Lepoša Lovro
       1 - Krmavnar Rok
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan