align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Bled - Jesenice B 2 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Tonejc David (V) 10.09.03
  2  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  3  Dobravec Gaj 17.05.03
  4  Justin Rok 13.10.03
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  7  Višak Luka 12.03.04
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  10  Skubin Luka 14.11.02
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  13  Zupan Filip 23.05.03
  15  Tomažič Rok 05.01.04
   Jesenice B
Priimek in ime Rojen
  1  Tiganj Denny (V,K) 04.03.03
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  6  Furtula Marušič Aleksej 12.11.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Šahinović Armin 27.04.03
  9  Štojs Sven 30.08.03
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian 05.11.03
  14  Kavčič Jan 14.04.03
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
  Rezervni igralci
  6  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
  8  Višak Žan 12.03.04
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  14  Zupančič Luka 02.08.03
  16  Sušić Anan 19.08.03
  Rezervni igralci
  4  Kovač Erik 31.07.04
  15  Krupić Edvin 03.03.04
  18  Samardžić Laris 27.12.03
  19  Drole Jakob 21.10.02
  20  Agić Armin 27.04.02
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Jesenice B
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Bled
   1 : 2 7 - Višak Luka (30')
   2 : 3 5 - Kajdiž Naj (54')
   Jesenice B
   0 : 1 9 - Štojs Sven (9')
   0 : 2 9 - Štojs Sven (26')
   1 : 3 11 - Tiganj Tian (38')
   2 : 4 7 - Perović Filip (61')
   OPOMINJANI
   Bled
   Jesenice B
   IZKLJUČENI
   Bled
   Jesenice B
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  34'     8 - Višak Žan
       13 - Zupan Filip
  34'     16 - Sušić Anan
       3 - Dobravec Gaj
  36'     12 - Bunderla Blaž
       1 - Tonejc David
  36'     6 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
       10 - Skubin Luka
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  36'     4 - Kovač Erik
       5 - Kerić Arnes
  36'     15 - Krupić Edvin
       8 - Šahinović Armin
  60'     20 - Agić Armin
       11 - Tiganj Tian
  60'     18 - Samardžić Laris
       6 - Furtula Marušič Aleksej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan