align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: Jesenice B - Bohinj 3 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice B
Priimek in ime Rojen
  1  Tiganj Denny (V,K) 04.03.03
  4  Kovač Erik 31.07.04
  6  Furtula Marušič Aleksej 12.11.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Šahinović Armin 27.04.03
  9  Štojs Sven 30.08.03
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian 05.11.03
  15  Adrović Deen 11.08.04
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  8  Medja Lenart 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim (K) 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  14  Tepina Langus Jan 20.04.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  Rezervni igralci
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  14  Kavčič Jan 14.04.03
  18  Samardžić Laris 27.12.03
  19  Drole Jakob 21.10.02
  20  Agić Armin 27.04.02
  Rezervni igralci
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
  20  Cerkovnik Gaber 15.11.02
   TRENER
   Jesenice B
   Omanović Nedim
   Bohinj
   Kovačič Marko
   STRELCI
   Jesenice B
   1 : 0 6 - Furtula Marušič Aleksej (19')
   2 : 0 11 - Tiganj Tian (25')
   3 : 0 9 - Štojs Sven (55')
   Bohinj
   3 : 1 9 - Medja Jure (65')
   OPOMINJANI
   Jesenice B
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Jesenice B
   Bohinj
   MENJAVE
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Kavčič Jan
       6 - Furtula Marušič Aleksej
  36'     5 - Kerić Arnes
       8 - Šahinović Armin
  56'     18 - Samardžić Laris
       15 - Adrović Deen
  61'     20 - Agić Armin
       17 - Osmančević Alan
  64'     19 - Drole Jakob
       9 - Štojs Sven
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     20 - Cerkovnik Gaber
       6 - Strgar Jošt
  36'     19 - Kusterle Aljaž
       14 - Tepina Langus Jan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan