align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: Preddvor - Visoko - Britof 8 : 2 (4 : 1)
   Kraj: Preddvor - Za žago    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Krmavnar Rok (V) 17.04.03
  4  Snedec Andraž 20.10.03
  5  Kos Gregor 02.04.02
  6  Kos Marcela 16.01.02
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  8  Kabić Matija (K) 24.05.02
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
   Britof
Priimek in ime Rojen
  2  Klopčič Staš 06.04.02
  4  Lipavic Vid 27.10.03
  6  Redžematović Benjamin 13.03.03
  7  Grašič Enej 20.09.03
  8  Šmid Marcel 25.05.04
  9  Florjančič Oskar 23.11.04
  11  Jagodic Timon 31.10.04
  12  Korošec Klemen (V) 08.01.03
  16  Ahčin Žan 31.10.04
  18  Gorenc Tim (K) 20.11.03
  19  Snedic Jakob 25.07.04
  Rezervni igralci
  0  Dolhar Urban (V) 16.08.04
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan 21.10.03
  14  Csipö Andraž 28.05.03
   TRENER
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   Britof
   Jusufović Mirnes
   STRELCI
   Preddvor - Visoko
   1 : 0 6 - Kos Marcela (2')
   2 : 1 17 - Damjanović Miralem (13')
   3 : 1 17 - Damjanović Miralem (26')
   4 : 1 17 - Damjanović Miralem (31')
   5 : 1 17 - Damjanović Miralem (37')
   6 : 1 24 - Špehar Pajk Timotej (47')
   7 : 2 17 - Damjanović Miralem (63')
   8 : 2 9 - Jamšek Rok (69')
   Britof
   1 : 1 6 - Redžematović Benjamin (3')
   6 : 2 7 - Grašič Enej (48')
   OPOMINJANI
   Preddvor - Visoko
   Britof
    10 - Zadravec Žan (66')
   IZKLJUČENI
   Preddvor - Visoko
   Britof
   MENJAVE
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  42'     24 - Špehar Pajk Timotej
       4 - Snedec Andraž
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Csipö Andraž
       2 - Klopčič Staš
  47'     10 - Zadravec Žan
       9 - Florjančič Oskar
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan