align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Velesovo - Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Velesovo - NC Velesovo    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  1  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  3  Šimnovec David 03.05.04
  4  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  11  Galjot Tevž 24.12.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  22  Globočnik Jaka 01.05.05
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Kemperle Ema 13.12.02
  3  Drol Tian 27.01.03
  4  Rešek Luka 19.04.03
  5  Purgar Sebastjan 15.03.02
  6  Šmid Izak 31.05.04
  7  Nastran Jan (K) 17.03.03
  8  Koblar Nikita 24.09.01
  9  Potočnik Gašper 21.09.02
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
  Rezervni igralci
  6  Vrhovnik Nejc 17.06.03
  10  Maček Andraž 23.04.05
  15  Žnidaršič Črt 10.06.03
  21  Beton Jaka 04.04.05
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Ravnikar David 03.07.02
  14  Nastran Gašper 21.03.03
  15  Beganović Šukrija 07.01.03
  16  Kos Gašper 04.03.04
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 22 - Globočnik Jaka (5')
   2 : 0 23 - Bohinc Hušič Klemen (58')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Niko Železniki
    7 - Nastran Jan (65')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  40'     23 - Bohinc Hušič Klemen
       17 - Cvijič Metod
  50'     15 - Žnidaršič Črt
       11 - Galjot Tevž
  52'     10 - Maček Andraž
       22 - Globočnik Jaka
  62'     6 - Vrhovnik Nejc
       4 - Jereb Lovro
  68'     21 - Beton Jaka
       20 - Ančimer Nik
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Dimač Danijel
       1 - Podrepšek Žiga
  41'     16 - Kos Gašper
       8 - Koblar Nikita
  60'     13 - Ravnikar David
       10 - Lotrič Škoda Maks
  66'     14 - Nastran Gašper
       9 - Potočnik Gašper
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan