align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Britof - Triglav Podgorje 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Dolenc Žak
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  4  Grašič Enej 20.09.03
  7  Jagodic Timon 31.10.04
  8  Šmid Marcel 25.05.04
  9  Ahčin Žan 31.10.04
  11  Florjančič Oskar 23.11.04
  12  Pristov Matic (V) 11.08.03
  14  Skok Nejc 17.08.04
  15  Redžematović Benjamin 13.03.03
  17  Csipö Andraž 28.05.03
  18  Gorenc Tim (K) 20.11.03
  19  Snedic Jakob 25.07.04
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Mesarić Patrik (V) 11.05.04
  2  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  3  Kasunić Bruno 25.02.02
  5  Polanc David (K) 25.01.02
  6  Korent Vodnik Jure 14.03.02
  7  Bojić Igor 11.08.02
  8  Ćosić Luka 28.02.03
  9  Cafuta Timotej 04.04.02
  10  Fuchs Nico 15.01.03
  11  Dermendjiev Dragan 21.06.02
  14  Adamič Andraž 12.08.02
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan 21.10.03
  16  Korošec Klemen 08.01.03
  Rezervni igralci
  4  Lushaku Shkelzen 15.10.03
  16  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  17  Perko Jakob 03.09.03
  18  Zupanič Urh Aleksander 16.01.03
   TRENER
   Britof
   Jusufović Mirnes
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   STRELCI
   Britof
   Triglav Podgorje
   0 : 1 11 - Dermendjiev Dragan (4')
   0 : 2 9 - Cafuta Timotej (38')
   0 : 3 10 - Fuchs Nico (42')
   0 : 4 8 - Ćosić Luka (65')
   OPOMINJANI
   Britof
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Britof
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Korošec Klemen
       14 - Skok Nejc
  58'     10 - Zadravec Žan
       17 - Csipö Andraž
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Zupanič Urh Aleksander
       3 - Kasunić Bruno
  43'     16 - Skinder Savić Klemen
       9 - Cafuta Timotej
  56'     4 - Lushaku Shkelzen
       6 - Korent Vodnik Jure
  56'     17 - Perko Jakob
       14 - Adamič Andraž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan