align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 11.10.16
   TEKMA: Bohinj - Tržič - Naklo 1 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  8  Medja Lenart 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim (K) 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  20  Cerkovnik Gaber 15.11.02
   Tržič - Naklo
Priimek in ime Rojen
  1  Pogačnik Matic (V) 09.06.05
  6  Slatnar Klemen 10.06.03
  7  Frbežar Nik 31.12.03
  8  Štular Martin 30.09.02
  9  Kovačevič Aljoša 22.09.02
  11  Kramar Matija 10.05.02
  14  Hamzić Dino 02.01.03
  17  Pogačnik Aljaž 04.03.02
  20  Martić David 10.11.02
  21  Stojčević Kristjan (K) 26.04.02
  23  Slabe Nejc 06.03.03
  Rezervni igralci
  5  Komar Marcel 14.12.02
  14  Tepina Langus Jan 20.04.03
  16  Stare Vid 19.12.03
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
  Rezervni igralci
  10  Kvasnik Gašper 02.04.02
  13  Aljančič Domen 11.10.03
  15  Ažman Mark 29.07.03
  19  Krašovec Sebastjan 31.01.03
   TRENER
   Bohinj
   Kovačič Marko
   Tržič - Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 0 11 - Štendlar Kris (11')
   Tržič - Naklo
   1 : 1 11 - Kramar Matija (41')
   1 : 2 11 - Kramar Matija (54')
   1 : 3 10 - Kvasnik Gašper (58')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    8 - Medja Lenart (47')
   Tržič - Naklo
    15 - Ažman Mark (62')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Tržič - Naklo
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Tepina Langus Jan
       6 - Strgar Jošt
  36'     19 - Kusterle Aljaž
       20 - Cerkovnik Gaber
  55'     16 - Stare Vid
       3 - Rožič Aljaž
  55'     5 - Komar Marcel
       7 - Eminoski Emin
   Tržič - Naklo
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Kvasnik Gašper
       7 - Frbežar Nik
  36'     15 - Ažman Mark
       20 - Martić David
  55'     19 - Krašovec Sebastjan
       14 - Hamzić Dino
  55'     13 - Aljančič Domen
       11 - Kramar Matija
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan