align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: Jesenice B - Velesovo 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice B
Priimek in ime Rojen
  1  Tiganj Denny (V,K) 04.03.03
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  9  Krupić Edvin 03.03.04
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian 05.11.03
  14  Homan Luka 30.01.04
  15  Adrović Deen 11.08.04
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  1  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  4  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  10  Maček Andraž 23.04.05
  11  Galjot Tevž 24.12.03
  15  Novak Tjaš 28.04.05
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  21  Beton Jaka 04.04.05
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
  Rezervni igralci
  3  Silahić Ervin 05.10.04
  6  Furtula Marušič Aleksej 12.11.03
  8  Šahinović Armin 27.04.03
  19  Drole Jakob 21.10.02
  20  Agić Armin 27.04.02
  Rezervni igralci
  6  Vrhovnik Nejc 17.06.03
   TRENER
   Jesenice B
   Omanović Nedim
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Jesenice B
   1 : 0 14 - Homan Luka (2')
   2 : 0 15 - Adrović Deen (20')
   3 : 0 5 - Kerić Arnes (29')
   4 : 0 14 - Homan Luka (39')
   5 : 0 5 - Kerić Arnes (45')
   6 : 0 7 - Perović Filip (58')
   7 : 0 6 - Furtula Marušič Aleksej (65')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Jesenice B
   Velesovo
    19 - Beton Nejc (44')
    15 - Novak Tjaš (63')
   IZKLJUČENI
   Jesenice B
   Velesovo
   MENJAVE
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Silahić Ervin
       9 - Krupić Edvin
  36'     6 - Furtula Marušič Aleksej
       15 - Adrović Deen
  47'     20 - Agić Armin
       5 - Kerić Arnes
  56'     19 - Drole Jakob
       14 - Homan Luka
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  56'     6 - Vrhovnik Nejc
       21 - Beton Jaka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan