align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: Triglav Podgorje - Bled 8 : 1 (4 : 1)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žumer Matic
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Terziev Matevž (V) 22.08.03
  4  Sarafimov Andrej 09.04.02
  5  Polanc David (K) 25.01.02
  6  Korent Vodnik Jure 14.03.02
  7  Bojić Igor 11.08.02
  8  Ćosić Luka 28.02.03
  9  Cafuta Timotej 04.04.02
  11  Dermendjiev Dragan 21.06.02
  13  Fuchs Nico 15.01.03
  15  Likar Matic 15.10.02
  17  Zupan Gal 22.03.02
   Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Tonejc David (V) 10.09.03
  2  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  3  Dobravec Gaj 17.05.03
  4  Justin Rok 13.10.03
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  13  Zupan Filip 23.05.03
  14  Višak Luka 12.03.04
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  3  Kasunić Bruno 25.02.02
  10  Lushaku Shkelzen 15.10.03
  14  Adamič Andraž 12.08.02
  16  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  Rezervni igralci
  7  Božnar Andraž 06.08.04
  8  Peterman Peter 06.11.02
  10  Višak Žan 12.03.04
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  17  Sušić Anan 19.08.03
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 15 - Likar Matic (18')
   2 : 0 13 - Fuchs Nico (26')
   3 : 0 11 - Dermendjiev Dragan (27')
   4 : 0 11 - Dermendjiev Dragan (32')
   5 : 1 6 - Korent Vodnik Jure (40')
   6 : 1 4 - Sarafimov Andrej (52')
   7 : 1 9 - Cafuta Timotej (62')
   8 : 1 9 - Cafuta Timotej (67')
   Bled
   4 : 1 13 - Zupan Filip (34')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Bled
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Bled
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Adamič Andraž
       13 - Fuchs Nico
  36'     3 - Kasunić Bruno
       17 - Zupan Gal
  42'     2 - Mohorič Rok Robert
       5 - Polanc David
  46'     16 - Skinder Savić Klemen
       6 - Korent Vodnik Jure
  50'     10 - Lushaku Shkelzen
       11 - Dermendjiev Dragan
   Bled
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Skumvač Drejc
       3 - Dobravec Gaj
  47'     17 - Sušić Anan
       13 - Zupan Filip
  53'     7 - Božnar Andraž
       14 - Višak Luka
  67'     8 - Peterman Peter
       6 - Kavalar Žan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan