align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: Bohinj - Triglav Podgorje 1 : 11 (1 : 6)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  5  Komar Marcel 14.12.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  10  Strgar Macanović Tim (K) 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
  20  Cerkovnik Gaber 15.11.02
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Terziev Matevž (V) 22.08.03
  3  Kasunić Bruno 25.02.02
  4  Sarafimov Andrej 09.04.02
  5  Polanc David (K) 25.01.02
  6  Korent Vodnik Jure 14.03.02
  9  Cafuta Timotej 04.04.02
  10  Maksimović Dejan 14.10.02
  11  Dermendjiev Dragan 21.06.02
  14  Adamič Andraž 12.08.02
  15  Likar Matic 15.10.02
  17  Zupan Gal 22.03.02
  Rezervni igralci
  14  Tepina Langus Jan 20.04.03
  16  Stare Vid 19.12.03
  Rezervni igralci
  7  Lushaku Shkelzen 15.10.03
  8  Zupanič Urh Aleksander 16.01.03
   TRENER
   Bohinj
   Kovačič Marko
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   STRELCI
   Bohinj
   0 : 1 4 - Lužnik Rok (4') AG
   1 : 5 6 - Strgar Jošt (29')
   Triglav Podgorje
   0 : 2 11 - Dermendjiev Dragan (8')
   0 : 3 11 - Dermendjiev Dragan (10')
   0 : 4 9 - Cafuta Timotej (13')
   0 : 5 9 - Cafuta Timotej (23')
   1 : 6 11 - Dermendjiev Dragan (30')
   1 : 7 9 - Cafuta Timotej (38')
   1 : 8 15 - Likar Matic (43')
   1 : 9 9 - Cafuta Timotej (47')
   1 : 10 9 - Cafuta Timotej (56')
   1 : 11 9 - Cafuta Timotej (60')
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  48'     14 - Tepina Langus Jan
       5 - Komar Marcel
  48'     16 - Stare Vid
       20 - Cerkovnik Gaber
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  40'     8 - Zupanič Urh Aleksander
       3 - Kasunić Bruno
  40'     7 - Lushaku Shkelzen
       11 - Dermendjiev Dragan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan