align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: Bled - Niko Železniki 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Majnik Jaka
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Justin Rok (K) 13.10.03
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  10  Višak Luka 12.03.04
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  13  Zupan Filip 23.05.03
  14  Višak Žan 12.03.04
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
  17  Zupančič Luka 02.08.03
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Ravnikar David 03.07.02
  3  Beganović Šukrija 07.01.03
  4  Rešek Luka 19.04.03
  5  Purgar Sebastjan 15.03.02
  6  Šmid Izak 31.05.04
  7  Nastran Jan (K) 17.03.03
  8  Kos Gašper 04.03.04
  9  Potočnik Gašper 21.09.02
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
  Rezervni igralci
  1  Tonejc David 10.09.03
  3  Sušić Anan 19.08.03
  4  Skubin Luka 14.11.02
  7  Jakopič Jakob 01.09.04
  8  Kajdiž Mijajlovič Gašper 02.02.04
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  Rezervni igralci
  12  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  13  Šolar Kris 15.07.03
  14  Nastran Gašper 21.03.03
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 16 - Jerman Žiga (13')
   2 : 0 11 - Skumvač Drejc (19')
   3 : 0 11 - Skumvač Drejc (42')
   Niko Železniki
   3 : 1 8 - Kos Gašper (68')
   OPOMINJANI
   Bled
   Niko Železniki
    7 - Nastran Jan (60')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  53'     1 - Tonejc David
       13 - Zupan Filip
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  44'     14 - Nastran Gašper
       2 - Ravnikar David
  44'     12 - Dimač Danijel
       1 - Podrepšek Žiga
  62'     13 - Šolar Kris
       3 - Beganović Šukrija
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan