align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: Velesovo - Britof 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Velesovo - NC Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žumer Matic
   1. pomočnik: Dolenc Žak
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  1  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  4  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  11  Galjot Tevž 24.12.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  22  Globočnik Jaka 01.05.05
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Pristov Matic (V) 11.08.03
  2  Logar Rok 09.09.05
  3  Vodnik Ožbej 31.01.05
  5  Šmid Marcel 25.05.04
  6  Ahčin Žan 31.10.04
  7  Snedic Jakob (K) 25.07.04
  8  Jagodic Timon 31.10.04
  9  Florjančič Oskar 23.11.04
  10  Redžematović Benjamin 13.03.03
  11  Grašič Enej 20.09.03
  14  Tešar Kmetec Anže 08.12.05
  Rezervni igralci
  6  Vrhovnik Nejc 17.06.03
  10  Zajc Jure 23.09.05
  14  Preša Nejc 09.12.04
  15  Žnidaršič Črt 10.06.03
  21  Beton Jaka 04.04.05
  Rezervni igralci
  13  Zadravec Žan 21.10.03
  15  Korošec Klemen 08.01.03
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 19 - Beton Nejc (17')
   2 : 1 8 - Šink Mitja (36')
   3 : 1 23 - Bohinc Hušič Klemen (53')
   Britof
   1 : 1 10 - Redžematović Benjamin (28')
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Britof
    13 - Zadravec Žan (63')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Britof
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  45'     10 - Zajc Jure
       11 - Galjot Tevž
  51'     15 - Žnidaršič Črt
       17 - Cvijič Metod
  55'     14 - Preša Nejc
       20 - Ančimer Nik
  59'     21 - Beton Jaka
       4 - Jereb Lovro
  61'     6 - Vrhovnik Nejc
       23 - Bohinc Hušič Klemen
   Britof
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Zadravec Žan
       10 - Redžematović Benjamin
  65'     15 - Korošec Klemen
       11 - Grašič Enej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan