align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 9. krog 27.10.16
   TEKMA: Britof - Bled 1 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Pristov Matic (V) 11.08.03
  2  Logar Rok 09.09.05
  3  Vodnik Ožbej 31.01.05
  5  Šmid Marcel 25.05.04
  6  Redžematović Benjamin 13.03.03
  7  Ahčin Žan 31.10.04
  8  Jagodic Timon 31.10.04
  9  Florjančič Oskar 23.11.04
  10  Snedic Jakob (K) 25.07.04
  11  Grašič Enej 20.09.03
  14  Tešar Kmetec Anže 08.12.05
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Justin Rok (K) 13.10.03
  3  Čebašek Ambrož 20.04.03
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  10  Višak Luka 12.03.04
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  13  Zupan Filip 23.05.03
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
  Rezervni igralci
  12  Korošec Klemen (V) 08.01.03
  13  Zadravec Žan 21.10.03
  15  Govekar Matic 23.07.04
  16  Skok Nejc 17.08.04
  Rezervni igralci
  1  Tonejc David 10.09.03
  4  Dobravec Gaj 17.05.03
  14  Višak Žan 12.03.04
  17  Sušić Anan 19.08.03
  18  Zupančič Luka 02.08.03
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Britof
   1 : 4 10 - Snedic Jakob (69')
   Bled
   0 : 1 11 - Skumvač Drejc (28')
   0 : 2 11 - Skumvač Drejc (41')
   0 : 3 16 - Jerman Žiga (48')
   0 : 4 14 - Višak Žan (58')
   OPOMINJANI
   Britof
   Bled
   IZKLJUČENI
   Britof
   Bled
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  43'     12 - Korošec Klemen
       1 - Pristov Matic
  46'     13 - Zadravec Žan
       6 - Redžematović Benjamin
   Bled
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Tonejc David
       12 - Bunderla Blaž
  43'     14 - Višak Žan
       13 - Zupan Filip
  46'     4 - Dobravec Gaj
       9 - Pogorevc Juš
  50'     17 - Sušić Anan
       10 - Višak Luka
  58'     18 - Zupančič Luka
       3 - Čebašek Ambrož
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan