align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: Niko Železniki - Bohinj 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pijavec Jan
   1. pomočnik: Kolenović Edi
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  2  Koblar Nikita 24.09.01
  3  Šmid Nina 26.07.01
  4  Rešek Luka 19.04.03
  5  Jelenc Mohor 24.05.04
  6  Purgar Sebastjan 15.03.02
  7  Šmid Izak 31.05.04
  8  Nastran Jan (K) 17.03.03
  9  Kos Gašper 04.03.04
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  3  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  8  Medja Lenart (K) 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  17  Stare Nejc 24.02.03
  20  Cerkovnik Gaber 15.11.02
  Rezervni igralci
  13  Šolar Kris 15.07.03
  14  Nastran Gašper 21.03.03
  15  Potočnik Gašper 21.09.02
  16  Kemperle Ema 13.12.02
  Rezervni igralci
  5  Komar Marcel 14.12.02
  19  Kusterle Aljaž 26.11.04
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Bohinj
   Kovačič Marko
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (4')
   2 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (53')
   3 : 1 11 - Purgar Erik (59')
   Bohinj
   1 : 1 9 - Medja Jure (13')
   3 : 2 19 - Kusterle Aljaž (65')
   3 : 3 9 - Medja Jure (69')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Bohinj
    10 - Strgar Macanović Tim (53')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Bohinj
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Potočnik Gašper
       9 - Kos Gašper
  65'     16 - Kemperle Ema
       2 - Koblar Nikita
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Komar Marcel
       20 - Cerkovnik Gaber
  36'     19 - Kusterle Aljaž
       6 - Strgar Jošt
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan