align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: Preddvor - Visoko - Jesenice B 3 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Za žago    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Dolenc Žak
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Krmavnar Rok (V) 17.04.03
  5  Kos Gregor 02.04.02
  6  Kos Marcela 16.01.02
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  8  Kabić Matija (K) 24.05.02
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  18  Prestor Luka 15.06.04
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
   Jesenice B
Priimek in ime Rojen
  1  Tiganj Denny (V,K) 04.03.03
  3  Silahić Ervin 05.10.04
  6  Furtula Marušič Aleksej 12.11.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  9  Štojs Sven 30.08.03
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  11  Tiganj Tian 05.11.03
  14  Stević Leon 10.10.04
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  17  Osmančević Alan 25.08.02
  18  Homan Luka 30.01.04
  Rezervni igralci
  0  Dolhar Urban (V) 16.08.04
  4  Snedec Andraž 20.10.03
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
  Rezervni igralci
   TRENER
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   Jesenice B
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Preddvor - Visoko
   1 : 1 18 - Prestor Luka (57')
   2 : 1 17 - Damjanović Miralem (63')
   3 : 1 19 - Šušteršič Luka (67')
   Jesenice B
   0 : 1 10 - Krajnović Admir (28') 11m
   OPOMINJANI
   Preddvor - Visoko
    9 - Jamšek Rok (49')
   Jesenice B
   IZKLJUČENI
   Preddvor - Visoko
   Jesenice B
   MENJAVE
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     0 - Dolhar Urban
       1 - Krmavnar Rok
  47'     4 - Snedec Andraž
       5 - Kos Gregor
  47'     24 - Špehar Pajk Timotej
       8 - Kabić Matija
  67'     10 - Marušič Miškov David
       18 - Prestor Luka
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan