align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 10. krog 02.04.17
   TEKMA: Niko Železniki - Žiri 2 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  2  Beganović Šukrija 07.01.03
  3  Šmid Nina 26.07.01
  4  Drol Tian 27.01.03
  5  Jelenc Mohor 24.05.04
  6  Šmid Izak 31.05.04
  7  Rešek Luka 19.04.03
  8  Nastran Jan (K) 17.03.03
  9  Potočnik Gašper 21.09.02
  10  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Peternelj Alen (V) 13.01.03
  2  Padežnik Maks 26.01.04
  3  Štucin Aljaž 11.05.02
  4  Vehar Menegatti Lovro 06.05.04
  5  Kavčič Job 02.12.02
  6  Oblak Jan 01.07.03
  7  Dolinar Rok 23.02.03
  8  Šifrar Ali 31.05.03
  10  Medic Aleksi Mikael 28.12.02
  11  Gartnar Filip 13.06.02
  18  Poljanšek Žan (K) 19.04.02
  Rezervni igralci
  12  Podrepšek Žiga (V) 08.12.02
  13  Ravnikar David 03.07.02
  14  Šolar Kris 15.07.03
  Rezervni igralci
  14  Frelih Matija 17.01.03
  15  Kramperšek Tine 11.12.04
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Žiri
   Šuligoj Valter
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 4 8 - Nastran Jan (50')
   2 : 4 11 - Purgar Erik (58')
   Žiri
   0 : 1 18 - Poljanšek Žan (8')
   0 : 2 18 - Poljanšek Žan (16')
   0 : 3 18 - Poljanšek Žan (31')
   0 : 4 18 - Poljanšek Žan (33')
   2 : 5 10 - Medic Aleksi Mikael (70')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Žiri
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  14'     13 - Ravnikar David
       3 - Šmid Nina
  18'     14 - Šolar Kris
       2 - Beganović Šukrija
  36'     12 - Podrepšek Žiga
       1 - Dimač Danijel
   Žiri
  Minuta  Igralec
  56'     15 - Kramperšek Tine
       4 - Vehar Menegatti Lovro
  64'     14 - Frelih Matija
       2 - Padežnik Maks
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan