align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 10. krog 02.04.17
   TEKMA: Triglav Podgorje - KOV Jesenice 6 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Kordič Aljaž (V) 18.07.03
  2  Zupan Gal 22.03.02
  3  Bojić Igor 11.08.02
  4  Polanc David 25.01.02
  5  Sarafimov Andrej 09.04.02
  6  Likar Matic (K) 15.10.02
  7  Dermendjiev Dragan 21.06.02
  8  Seferagić Leo 30.07.04
  9  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  10  Ivanšek Matic 26.07.04
  11  Brničević Petar 09.03.04
   KOV Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Markež Aljoša (V) 16.08.02
  2  Stević Leon 10.10.04
  3  Silahić Ervin 05.10.04
  4  Kovač Erik 31.07.04
  5  Kerić Arnes 03.06.03
  7  Perović Filip 22.11.03
  8  Homan Luka 30.01.04
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krajnović Admir 15.09.03
  14  Tiganj Tian (K) 05.11.03
  16  Pleša Ambrož 13.06.03
  Rezervni igralci
  13  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  14  Maksimović Tihomir 24.03.04
  15  Perko Jakob 03.09.03
  Rezervni igralci
  6  Furtula Marušič Aleksej 12.11.03
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Grobolšek Žiga
   KOV Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 5 - Sarafimov Andrej (7')
   2 : 0 11 - Brničević Petar (15')
   3 : 0 10 - Ivanšek Matic (19')
   4 : 1 7 - Dermendjiev Dragan (61')
   5 : 1 13 - Mohorič Rok Robert (63')
   6 : 1 14 - Maksimović Tihomir (70')
   KOV Jesenice
   3 : 1 14 - Tiganj Tian (23')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  35'     13 - Mohorič Rok Robert
       4 - Polanc David
  35'     14 - Maksimović Tihomir
       9 - Skinder Savić Klemen
  35'     15 - Perko Jakob
       11 - Brničević Petar
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Furtula Marušič Aleksej
       7 - Perović Filip
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan