align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 11. krog 09.04.17
   TEKMA: Preddvor - Visoko - Velesovo 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Preddvor - Za žago    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Mejač Zevnik Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor - Visoko
Priimek in ime Rojen
  1  Dolhar Urban (V) 16.08.04
  7  Pavlič Maks 04.05.04
  9  Jamšek Rok 18.11.02
  10  Marušič Miškov David 17.10.03
  11  Jamšek Blaž 18.11.02
  17  Damjanović Miralem 20.03.02
  18  Prestor Luka 15.06.04
  19  Šušteršič Luka 08.08.02
  22  Kabić Matija (K) 24.05.02
  23  Vodeb Lenart 30.07.04
  24  Špehar Pajk Timotej 08.12.03
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  6  Jereb Lovro 31.01.03
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  8  Šink Mitja 10.07.03
  10  Gashi Shaban 08.09.02
  11  Galjot Tevž 24.12.03
  12  Globočnik Enej (V) 24.01.03
  13  Koglar Aljaž 13.06.03
  17  Cvijič Metod 28.09.04
  19  Beton Nejc (K) 27.09.02
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  21  Černe Martin 09.10.04
  Rezervni igralci
  13  Lepoša Lovro (V) 19.04.04
  14  Lepoša Nace 12.10.05
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka (V) 04.04.05
  15  Sirc Jakob 12.10.02
  18  Globočnik Jaka 01.05.05
  22  Zajc Jure 23.09.05
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
   TRENER
   Preddvor - Visoko
   Golob David
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Preddvor - Visoko
   1 : 0 17 - Damjanović Miralem (11')
   2 : 0 17 - Damjanović Miralem (20')
   3 : 0 9 - Jamšek Rok (48')
   4 : 0 17 - Damjanović Miralem (49')
   5 : 0 9 - Jamšek Rok (50')
   6 : 0 17 - Damjanović Miralem (54')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Preddvor - Visoko
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   Preddvor - Visoko
   Velesovo
   MENJAVE
   Preddvor - Visoko
  Minuta  Igralec
  39'     14 - Lepoša Nace
       10 - Marušič Miškov David
  42'     13 - Lepoša Lovro
       1 - Dolhar Urban
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  42'     15 - Sirc Jakob
       11 - Galjot Tevž
  49'     18 - Globočnik Jaka
       10 - Gashi Shaban
  51'     23 - Bohinc Hušič Klemen
       17 - Cvijič Metod
  57'     22 - Zajc Jure
       20 - Ančimer Nik
  57'     1 - Beton Jaka
       12 - Globočnik Enej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan